Sayın Üyelerimiz;

Derneğimiz 28/11/2014 tarihinde “Rock ve Metal Müzik” faaliyetlerinin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak ve bu konuda çalışmalar yapan kişi, kişilere ve kuruluşlara destek vermek amacı ile kurulmuştur. Derneğimizin faaliyetlerini gerçekleştirebilmesi, amaçları doğrultusunda yürüyebilmesi ve hayatta kalabilmesi adına yıllık olarak tüzüğümüzde (Madde 12) belirtildiği miktarda, her dernekte olduğu gibi, aidat toplamamız gerekmektedir. Bu aidatı yönetim ve denetim kurulu üyelerimiz dahil tüm üyelerimiz ödemektedir.

Bu miktar ve ödeme biçimi ile ilgili bilgiler tüm üyelerimize üye olmadan önceki aşamada bildirilmiştir. Toplanacak aidatın cinsi yıllık olmakla birlikte 6 aylık periyotlarla yani yılda 2 defa toplanır. Yıllık aidatımız toplamda 50 TL’dir ve Haziran ayında 25 TL, Ocak ayında 25 TL olacak şekilde %50’lik paylarla ödeme yapılır. Dilerseniz tek seferde 50 TL yollayabilirsiniz.

Yazılı ikazlara rağmen, üyelik aidatı 6 ay içinde ödenmediği takdirde tüzüğümüzün 5. Maddesi uyarınca üyelikten çıkarılma söz konusu olacaktır.

Aidatlarınızı aşağıda belirtilen hesap numarasına yatırabilir ya da arzu ederseniz yönetim kurulu üyelerimizden birine ödeyebilirsiniz.

Ödemelerinizi Temmuz ayının sonuna kadar yapmanızı rica ederiz.
Bursa Rock City Kültür Derneği
Halkbank Beşevler Şubesi
Hesap No: 16100005
IBAN: TR 0001 2001 4180 0016 1000 05