Sevgili dostlarım,
 
Bursa Rock City Kültür Derneği, 03.01.2019 tarihli 30 numaralı karar ile derneğin Yönetim Kurulu Başkanlığını teslim almış bulunuyorum.
 
Kurucu üyeleri arasında bulunduğum ve kurulduğu günden beridir birlikte görev sürdürdüğümüz eski yönetim kurulu arkadaşlarıma ve kurucu başkanımız Sercan Raşa’ya bu güne kadar verdikleri emekler için teşekkür ederim.
 
Bu güne kadar dernek için verdiğim hizmetlere, gönüllü olarak fazlası ile devam edeceğimin bilinmesini isterim. Benimle beraber göreve gelen yeni yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte dernek için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazır olduğumuza şüpheniz olmasın.
 
Bursa’da rock müzik için yıllarca emek vermiş isimleri de kadromuza dahil ettik, yeni planlarımız ve projelerimiz kapıda. Yapacağımız etkinliklerde bizleri yalnız bırakmayacak olmanız, bir sonraki etkinlikler için bize güç sağlayacaktır.
 
Üye olmak isteyenler iletisim@bursarock.org adresine, isim ve telefon bilgilerini gönderebilir, etkinliklerimizden haberdar olabilirler.
 
Bizle birlikte gönüllü olarak çalışmak isteyen dostlara kapımız her zaman açıktır. Bana doğrudan ulaşmak için hfa@bursarock.org adresine yazabilirsiniz.
 
Bursa’da rock müzik için bol etkinlikli ve bol katılımlı yeni bir dönem olmasını temenni ediyorum.
 
Hasan Fatih Akın
Bursa Rock City Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı